Czwartek, 19 maja 2022

Jakie krzesło do makijażu - aluminiowe czy drewniane?

31 grudnia 2019

Od tej pory każdy z tych elementów odróżnia się od fotela do makijażu bezpośredniego i fotela eksperta. W tym czasie powinniśmy zobaczyć dwie ogólne klasy, w których podzielone są krzesła dla makijażystów: drewniane i aluminiowe.

Aluminiowe krzesło do makijażu

Aluminiowe krzesła makijażowe, ze względu na swoją lekkość i ochronę przed zarysowaniami, są najlepszą decyzją dla osób, które na pewno ograniczą ruch.

Najlepsze krzesło do makijażu z anodyzowanego aluminium musi zostać poddane nadzwyczajnej procedurze wzmocnienia, aby uzyskać całkowicie nieodkształcalną i bezpieczną konstrukcję. Solidne aluminiowe krzesło do makijażu powinno mieć wzmocnione elementy stalowe poddane obróbce w najbardziej wyrazistych celach naprężeniowych. Spoiny muszą być niezawodne, a korki końcowe muszą pasować i być odporne na zarysowania. Podłokietniki powinny być równe i korzystne dla klienta. Ze względu na kolorowe aluminium, należy pamiętać, że zacienienie nie jest trujące i odporne na zadrapania.

Drewniane krzesło do makijażu

Prawdziwym przykładem jest drewniane krzesło do makijażu. Charakter surowca i lakieru, skrupulatność, nieskazitelność wykończenia są jednak o wiele bardziej istotne w przypadku krzesła do makijażu drewnianego, ponieważ drewno jest materiałem "żywym".

Drewno powinno być najlepszej jakości (większość dostępnych krzeseł jest wykonana z płyty wiórowej lub złomu, w tym momencie bez maskowania ze względu na szybki lakier), a następnie wysuszone, aby zakończyć zgniatanie i umożliwić wytrzymałość i solidność Surowe drewno powinno mieć być może certyfikowany punkt wyjścia. Ostrożnie z emalią, która, jeśli nie zostanie potraktowana podstępnie, będzie utrzymana przez bardzo krótki czas, zwłaszcza na bardziej skupionych terytoriach, takich jak otomana i podłokietniki.

Najważniejsza cecha profesjonalnego fotela do makijażu

Głównym sprzętem, którego potrzebuje wizażysta, gdy zaczyna pracę "poza domem", jest specjalistyczny fotel do makijażu. Technicznie nazywany "głównym prezydentem", jest to zwarte i zawalone krzesło, które choć motywowane jest przez prezesa wykonawczego, ma bardzo różne cechy.

Rynek oferuje szeroką gamę modeli, na pierwszy rzut oka porównywalnych, ale o bardzo różnych kosztach. Jak wybrać, w tym czasie, wspaniałe i fachowe krzesło do makijażu?

Legalna ranga: Główne krzesło nie jest krzesłem do makijażu. Krzesło, które musisz nadrobić, jest w rzeczywistości wyższe, do pracy z plecami wyprostowanymi i z substancją klienta nieco niższe niż twoje. Ponieważ klienci mają bardzo różne rozmiary, idealną aranżacją jest krzesło do makijażu o podwójnej wysokości.

Stabilność: krzesło do makijażu musi być stabilne, tak aby osoba, która na nim siedzi, była nieruchoma, wygodna i bezpieczna. W przeciwnym razie trudno będzie perfekcyjnie wykonać makijaż. Krzesło powinno mieć również stabilną podstawę, mocno zakotwiczone nogi i bardzo obliczony punkt ciężkości. Znacznie lepiej, jeśli jest to fotel do makijażu wyposażony w ramkę nieprzyjazną dla końcówki.

Krzesło do makijażu antyporadnik

Struktura i jakość: ważne jest, aby konstrukcja krzesła była chroniona, ergonomiczna i odporna. Kompletne, fortyfikacje, spoiny, stalowe śruby: każdy z tych punktów zainteresowania, gdy są monitorowane, zwiększają koszty, ale gwarantują makijażyście długą żywotność krzesła i wysokie standardy bezpieczeństwa dla swoich klientów. Czy kiedykolwiek widzieliście, że zdecydowana większość dostępnych krzeseł do makijażu, gdy patrzy się na nie od tyłu, nie jest prosta? Dwa oparcia w najlepszym przypadku łączą się, a w najgorszym - całe krzesło jest poza osią. Korzyść ta świadczy o słabej jakości pomocniczej i braku siły. Kompletne i wzmocnione elementy subtelne: są to elementy, które tworzą makijaż zabezpieczony, kompetentny i solidny

Oparcie i siedzisko: oparcie i siedzisko krzesła do makijażu nie powinny znajdować się w materiale podstawowym, ponieważ bawełna lub inne tekstury tracą cień i mają tendencję do zużycia w bardzo krótkim czasie; krzesło w tym momencie wygląda staro, brudno i niebezpiecznie. Dlatego najlepszy materiał powinien być specjalistyczny, oddychający i nadający się do prania. Ponadto końcówki powinny być ząbkowane i nie zapchane, ponieważ pasta w krótkim czasie wyschnie i straci swoją wytrzymałość. Oparcie i siedzisko muszą być wykonane z materiału specjalistycznego, oddychającego i nadającego się do prania. Shawn się kończy.
Łatwa obsługa i wszechstronność: najlepsze krzesło do makijażu dla wizażystów powinno być czymś mniej trudnym do otwierania i zamykania, nie powinno mieć izolowanych kawałków do przykręcania (taborety są regularnie nieskoordynowane, ale są administrowane niezależnie i za każdym razem trzeba je zbierać i demontować) i musi być wszystko mniej trudne do przenoszenia. Nie powinno to być bardzo ważne i powinno mieć pakiet obronny dla pojazdu (lepiej, jeśli torba jest wyposażona w samochód).

Drewniane krzesło o podwójnej wysokości: jest składane i uniwersalne dzięki ekskluzywnemu opakowaniu na wózek.
Wygodny dla klientki: najlepszy fotel do makijażu powinien być wygodny zarówno dla klientki jak i wizażysty, szczególnie w środku dłuższych sesji makijażu. Krzesło do makijażu z wyjmowanym i zdejmowanym zagłówkiem to niezwykła aranżacja, ponieważ kierownica ta pozwala klientom na relaks przy jednoczesnym utrzymaniu twarzy w idealnej pozycji do makijażu. Jednym lub więcej elementów zapewniających komfort jest składane krzesło do makijażu z wyściełanym siedziskiem i oparciem. Fundamental to antypoślizgowy stołek.

Zdejmowany i konfigurowalny zagłówek do fotela

Personalizacja: krzesło do makijażu z Twoim imieniem i nazwiskiem lub logo jest intensywnym narzędziem do wizualnego przedstawienia. Twoje krzesło do makijażu będzie z tobą niezawodnie, więc pamiętaj o tym szczególe. Dużo lepiej, jeśli pakiet do transportu krzesła będzie spersonalizowany.

Dostępność części zamiennych: duże krzesło, jeśli masz zamiar być dłużej niż 10 lat. Po jakimś czasie może okazać się, że będziesz musiał zmienić swoje logo, lub stracić obronny top. Upewnij się bez wątpienia, że organizacja kupująca może zagwarantować dostęp do dodatkowych elementów na nie mniej niż 10 lat.