Niedziela, 14 sierpnia 2022

8 Najważniejszych rzeczy przy zakupie krzesła fryzjerskiego

31 grudnia 2019

Wspaniałe krzesło fryzjerskie nie tylko pozwala na łatwiejsze i bardziej efektywne świadczenie usług na najwyższym poziomie - ostatecznie wkładając więcej pieniędzy do kieszeni - ale także nadaje ton i klimat Twojej przestrzeni. Krzesła fryzjerskie dostępne są w różnych stylach i cenach - jak więc znaleźć najlepsze krzesło fryzjerskie dla siebie? Jeśli otwierasz salon fryzjerski lub po prostu szukasz uaktualnionego sprzętu dla swojej przestrzeni, postępuj zgodnie z Buy-Rite's Top 8 wskazówek dotyczących zakupu najlepszego krzesła fryzjerskiego dla Ciebie i znajdź krzesło fryzjerskie swoich marzeń!

Zanim przejdziesz do najlepszych cech, aby szukać w swoim nowym, luksusowym fotelu fryzjerskim, zadaj sobie kilka pytań:

- Kim są twoi typowi klienci?
- Jak bardzo zajęty jest twój sklep?
- Jakie usługi świadczysz?

Odpowiedzi na te pytania mogą dostarczyć Ci informacji o tym, jakie są najważniejsze cechy profesjonalnego krzesła fryzjerskiego dla Ciebie i Twojego fryzjera, w tym o ograniczeniach wagowych, trwałości, stylu krzesła, gwarancji i materiałów.

1. Komfort klienta i fryzjera

Spraw, by twoi klienci czuli się jak królowie i daj im wygodny tron, na który zasługują. Poza zapewnieniem świetnych usług, wygoda fotela fryzjerskiego jest jednym z najważniejszych czynników, które sprawią, że klient będzie miał poczucie, że ma wielkie doświadczenie i będzie chciał więcej. Często otrzymanie ciasnego wyblaknięcia lub świetnego golenia to coś więcej niż szybka obsługa - to relaksujące doświadczenie, które daje klientom trochę czasu "ja". Należy wziąć pod uwagę podparcie lędźwiowe, szerokość, która może pasować do wszystkich rozmiarów klientów, komfort zagłówka i podnóżka oraz poduszki z pianki o dużej gęstości dla zapewnienia najwyższego komfortu.

Dodatkowo, nie zapomnij o wygodzie fryzjerów! Codzienna praca fryzjera jest fizycznie wymagająca. Aby umożliwić im jak najlepszą pracę i kontrolę nad swoim rzemiosłem, niezwykle ważne jest, aby rozważyć hydrauliczny fotel fryzjerski, który dostosowuje się do wysokości fryzjera, blokuje się we wszystkich niezbędnych pozycjach i zapewnia maksymalną mobilność dla wszystkich świadczonych usług.

2. Jakość i trwałość

Konstrukcja jest kluczem do znalezienia najlepszego fotela fryzjerskiego dla Ciebie. Krzesło fryzjerskie za wszelką cenę to ogromna inwestycja - więc chcesz mieć pewność, że będzie Ci służyć przez długi czas. Istnieje szeroka gama wysokiej jakości krzeseł fryzjerskich do wyboru, bez względu na budżet. Jednym ze sposobów na zagwarantowanie doskonałej jakości i trwałości jest zakup krzesła fryzjerskiego jednej z najlepszych, renomowanych amerykańskich marek, takich jak Collins, Pibbs, Belvedere i Takara Belmont. Wysokiej jakości krzesło fryzjerskie może kosztować więcej, ale zapewni Ci długotrwałe rezultaty i zaoszczędzi Ci pieniędzy w przyszłości.

3. Material

Kupujący często pomijają materiały w swoich poszukiwaniach najlepszego krzesła fryzjerskiego - ale ważne jest, aby znać jakość i trwałość materiałów potencjalnego krzesła fryzjerskiego. W przypadku metalowych części krzesła fryzjerskiego, chrom i odlewy aluminiowe są niezwykle trwałymi materiałami i zapewniają szykowny wygląd, a także łatwo ukrywają zarysowania i ogólne zużycie. Dodatkowo, upewnij się, że trzymasz się z dala od tkanin i skóry, a zamiast tego zdecyduj się na wysokiej jakości winyl. Można łatwo konserwować winyl, a tkaniny i skóra szybko pokażą wiek i sposób użytkowania krzesła. Na koniec, nie zapomnij rozważyć swoich możliwości w zakresie podstaw krzeseł fryzjerskich. Kilka podstaw krzeseł fryzjerskich ma możliwość wyboru kolorów, podstaw standardowych lub elektrycznych.

4. Łatwość czyszczenia

Chcesz, aby Twój nowy fotel fryzjerski nadal wyglądał tak pięknie, jak w dniu, w którym go dostałeś - więc upewnij się, że zastanawiasz się, jak zamierzasz go utrzymać w ten sposób! Wysokiej jakości winyl wygląda pięknie i łatwo utrzymać go w czystości za pomocą winylowego środka czyszczącego. Dodatkowo, zadbaj o to, aby Twój chrom był błyszczący i szykowny dzięki wysokiej jakości chromowi czyszczącemu. Na koniec, weź pod uwagę usługi, które świadczysz. Czy używasz jakichkolwiek produktów lub wykonujesz zabiegi, które mogą zabarwić Twoje krzesło? Należy odpowiednio rozważyć opcje kolorystyczne lub pokrycia krzeseł.

5. Aestetyczny

Chociaż istnieje mnóstwo stylowych krzeseł fryzjerskich, przy poszukiwaniu najlepszego dla Ciebie krzesła fryzjerskiego ważne jest, aby wziąć pod uwagę ogólną estetykę i styl Twojego zakładu fryzjerskiego. Masz ochotę na klasyczny, klasyczny, nowoczesny czy sportowy wygląd? Szukasz konkretnej kolorystyki? Bez względu na styl i kolor, którego szukasz, kilku producentów może zapewnić Ci indywidualny wygląd unikalny dla Ciebie i Twojego zakładu fryzjerskiego - nawet jeśli chodzi o rury na Twoich profesjonalnych krzesłach fryzjerskich. Nigdy nie lekceważ potęgi wzornictwa i kolorów Twoich krzeseł fryzjerskich i wnętrza sklepu - tworzą one ogromną różnicę w ogólnych doświadczeniach Twoich klientów.

6. Funkcjonalny

Może znajdziesz krzesło fryzjerskie, które wygląda atrakcyjnie, ale czy jest funkcjonalne? Aby Twoi fryzjerzy mogli jak najlepiej wykonywać swoją pracę, sprawdź mechanizm odchylania, regulację wysokości, czy łatwo się obraca, a także czy zagłówek i podnóżek są regulowane lub zdejmowane. I nie zapomnij - Twoi klienci są we wszystkich kształtach i rozmiarach. Czy wymiary i pojemność fotela pozwolą im na wygodne siedzenie? Upewnij się, że nośność krzesła fryzjerskiego utrzyma Twoich klientów - to ich ochroni i uchroni przed niepotrzebnymi uszkodzeniami Twojego nowego krzesła.

7. Budżet

Koszt krzeseł fryzjerskich waha się od wysokich do niskich, dlatego ważne jest, aby ustalić realistyczny budżet i trzymać się go w poszukiwaniu najlepszego krzesła fryzjerskiego. Przy mniejszym budżecie, inwestycja w profesjonalne krzesła fryzjerskie opłaci się trochę więcej. Są one Twoim najbardziej używanym sprzętem i reprezentują jakość Twojego salonu fryzjerskiego dla Twojej klienteli. Kupując najwyższej jakości krzesła fryzjerskie możesz sobie na nie pozwolić, a na dłuższą metę warto oszczędzać gdzie indziej. I nie myśl, że jakość oznacza najdroższe krzesło, jakie możesz znaleźć - jest wiele świetnych opcji w średniej cenie, które mogą sprawdzić wszystkie Twoje pudełka z modą i funkcją.

8. Gwarancja

Spojrzenie na gwarancję firmy może pokazać wiele na temat jakości i trwałości potencjalnych krzeseł fryzjerskich w Państwa zakładzie fryzjerskim. Jeśli nie ma gwarancji - UWAGA! Może to być oznaką niskiej jakości materiałów i krótkiej żywotności. Najlepsze krzesła fryzjerskie będą objęte co najmniej roczną gwarancją, przy czym pompy hydrauliczne często mają jeszcze dłuższą gwarancję. Wraz z gwarancją, upewnij się, że zdecydowałeś się na współpracę z firmą, która posiada dedykowany zespół obsługi klienta gotowy do pomocy.

Znalezienie najlepszego krzesła fryzjerskiego dla Ciebie wymaga świadomych decyzji, abyś wiedział, że dokonujesz świetnej inwestycji - dlatego zawsze upewnij się, że skontaktuj się z przedstawicielem handlowym, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat Twoich potencjalnych profesjonalnych krzeseł fryzjerskich. Postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami, które łączą w sobie modę, funkcję i budżet, i zacznij szukać już dziś - i podaruj sobie nowe, luksusowe krzesło fryzjerskie, na które zasługujesz!