Niedziela, 14 sierpnia 2022

7 myjni fryzjerskich, które każdy profesjonalny salon piękności musi mieć

31 grudnia 2019

Prowadzenie biznesu w salonie jest łatwiejsze do powiedzenia niż zrobić, ponieważ trzeba mieć odpowiedni sprzęt, aby zapewnić najlepsze usługi dla swoich klientów. Krzesła do mycia przeciwprądowego są jednym z najbardziej potrzebnych urządzeń, jeśli specjalizujesz się w profesjonalnych usługach fryzjerskich.

Sprawdźmy 7 najlepszych myjni fryzjerskich, które musisz mieć w swoim salonie:

1. AMAZON Shampoo Urządzenie do mycia

Ten luksusowy zestaw szamponów posiada przestronne siedziska z szerokim oparciem dla nóg, które zapewnią klientom duży komfort. Chromowane panele boczne wykończone drewnem nadają ton eleganckiej estetyce. Podpórka pod nogi może się podnieść, pociągając za dźwignię z boku.

2. AKITA Japanese Design Shampoo Unit

Zaprojektowany w Japonii. Ten zestaw szamponów jest wyposażony w ruchome siedzisko, które wysuwa się automatycznie pod ciężarem klienta, aby zapewnić najbardziej komfortową pozycję.

3. ODESSA Urządzenie do płukania

Ta elitarna jednostka szamponu do płukania przeciwprądowego z podnóżkiem ma gładką tapicerkę tworząc nowoczesny i nowoczesny element wprowadzający wygląd do każdego salonu. Posiada podnóżek, który opiera się o siedzisko i może być łatwo podniesiony za pomocą bocznej dźwigni.

4. RIO Shampoo Backwash Unit

Ta monochromatyczna jednostka jest naprawdę wspaniałym projektem. Jest prostym, czystym cięciem i bardzo nowoczesnym z płaskimi bokami i kwadratowymi krawędziami. Panele boczne tego urządzenia działają jak podłokietniki i są wyposażone w chowane podpórki pod nogi, które można łatwo podnieść za pomocą bocznej dźwigni. Jeśli wolisz wysoki design, który jest wyrafinowany, ta jednostka będzie doskonałym wyborem dla Ciebie.

5. Szampon TAPER Szampon do mycia

Ten luksusowy zestaw szamponów posiada przestronne siedziska z wysuwanymi nogami, które zapewnią klientom duży komfort. Wielkie panele boczne nadają ton eleganckiej estetyce. Podpórka pod nogi może być podniesiona poprzez pociągnięcie dźwigni z boku.

6.VELLAMO Szampon do płukania

To urządzenie do płukania tyłów jest szerokie i wygodne. Wyposażona jest w uchylną misę, która jest regulowana, oraz ruchome oparcie na nogi.

7. ATLANTYCZNA Myjnia fryzjerska

To urządzenie jest idealne do mniejszych salonów, ponieważ jest mniej nieporęczne niż niektóre z naszych innych wyborów mycia szamponów. Błyszcząca kombinacja metalu i czerni nadaje salonowi aktualny wygląd. Krzesło posiada chowane oparcie na nogi, które można podnieść za pomocą bocznego uchwytu. Miska zawiera kran, wąż natryskowy i spust. Dzięki swojej konstrukcji i konstrukcji, urządzenie to wnosi praktyczność i trwałość na długie lata.

Wniosek

Po przejściu przez całą powyższą listę jednostek płukania zwrotnego salonu, mam nadzieję, że nie będziesz musiał badać, aby wybrać jednostkę płukania zwrotnego dla swojego salonu. Teraz wystarczy tylko wybrać odpowiedni szampon do płukania przeciwprądowego dla Twojego salonu.