Niedziela, 14 sierpnia 2022

5 suszarek fryzjerskich polecanych przez profesjonalnych stylistów

10 marca 2020

Suszarki do włosów istnieją już od prawie stu lat, zamieniając pasma włosów poza kontrolą w efekty zbliżone do salonowych. Ale nie wszystkie suszarki są równe. Niektóre z nich są nawet odpowiedzialne za niszczenie włosów, zwłaszcza jeśli nie są prawidłowo używane. Skąd wiesz, która z nich jest odpowiednia dla Ciebie? Skonsultowaliśmy się z kilkoma specjalistami, którzy są mistrzami w tworzeniu nieskazitelnych fryzur przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi. Oto lista ich ulubionych suszarek - i powody, dla których powinnaś rozważyć ich modernizację.

Suszarka do włosów Dyson Supersonic

Gdybyśmy mogli przyznać nagrody MVP dla suszarek do włosów, Dyson Supersonic z łatwością zdobyłby tę nagrodę w tym roku. Kilku stylistów wspomniało, jak bardzo podoba im się ta nowa, innowacyjna suszarka.

"Dyson stawia sobie za cel szybkość, wagę i hałas, dlatego jest świetny dla stylisty w salonie lub dla każdego, kto jest w domu" - mówi Adel Chabbi, stylista fryzur i właściciel salonu Adel Atelier w Nowym Jorku. "Ma mocny, szybko schnący strumień powietrza i super cichy silnik, który znajduje się w rączce zamiast w głowie, aby zapewnić bardziej zrównoważone i lekkie uczucie, które zmniejsza obciążenie nadgarstka. Ta suszarka  fryzjerska jest świetna dla wszystkich typów włosów, a nawet dla kobiet, które noszą przedłużenia, pozostawiając włosy gładkie i lśniące".

W McAllister Spa w Miami Beach, dyrektor Paula Sperduto zgadza się: "Jest lekki i kompaktowy, ma ogromną siłę oddziaływania ciepła i powietrza, dzięki czemu wydmuchiwanie na sucho odbywa się szybciej, płynniej i wydaje się trwać dłużej. Po 30 latach robienia włosów, mogę w końcu powiedzieć, że znalazłam idealną suszarkę w Dyson Professional".

Elchim 3900 Healthy Ionic Ceramic Hair Dryer

Elchim 3900 posiada technologię ceramiki jonowej, która eliminuje odstające i elektryzujące się włosy, a także zapewnia im większe nawilżenie i połysk. Stylista Matrix Celebrity Nick Stenson nazywa tę suszarkę jedną ze swoich ulubionych suszarek do włosów. "Jestem fanem suszarki Elchim od lat" - mówi Stenson, dodając, że jego ulubionym modelem jest 3900 tytan. Posiada technologię jonowej ceramiki i podczerwieni, która zapewnia szybszy czas suszenia i 2 000 watów mocy. Charakteryzuje się również silnym przepływem powietrza i szybkim czasem schnięcia. "Możesz oczekiwać równomiernego i gładkiego suszenia bez uszkadzania włosów."

Produkty Kiss Products Red Ceramic 2000 Watt Turbo Dryer

Suszarka Kiss Products Red Ceramic, wyposażona w technologię ceramiczną i trzy dodatkowe przystawki do stylizacji, jest jednym z najbardziej wartościowych narzędzi do włosów na rynku. "Szczególnie lubię ją dla moich klientek z włosami naturalnymi, ponieważ ustawienie "gorące" robi się gorące, a "chłodne" - jest to bardzo ważne, gdy chcesz uzyskać prostszy wygląd lub zachować naturalny loczek" - mówi stylistka Melanie Hooper z Salonu Próżności Melanie na Brooklynie, N.Y. "Moc 2000 watowego Turbo przyspiesza tworzenie fryzur, co jest korzystne zarówno dla klienta, jak i dla stylisty. Ta suszarka nie jest najlżejsza, ale też nie jest ciężka i łatwo jest mi chwycić dyszę, by czasem wysuszyć włosy. Jestem na drugiej w ciągu sześciu lat i jestem zadowolona z wyników."

Twin Turbo 3800 Ionic & Ceramic 2100 W Suszarka do włosów

Suszarki z serii Twin Turbo nie złamią banku, są wyposażone w potężną technologię ceramiki jonowej i są ulubieńcem Kimberly Jones, stylisty i właściciela salonu Roots Radicals Salon na Brooklynie, N.Y. "Podoba mi się ergonomiczny kształt i waga suszarki", mówi Jones. "Ustawienie na wysoką temperaturę jest idealne do prostowania kręconych lub grubych włosów, nie będąc przy tym zbyt gorącym/uszkodzonym, jak niektóre inne suszarki na rynku. Mam ceramiczny model twin turbo 3800 i kilka innych. Model 3800 z dyszą wygładza włosy szybko i skutecznie na wysokiej temperaturze, zmniejszając potrzebę użycia dodatkowego gorącego narzędzia".

Zobacz także: Krótkie fryzury - https://styl.fm/newsy/330244.krotkie-fryzury-19-zjawiskowych-ciec-dla-kobiet-o-jasnych-wlosach >>

Suszarka do włosów Cricket Centrix 5000 Power Hair Dryer

Wytwarzając 25 procent więcej powietrza niż wiele innych suszarek, Centrix 5000 suszy włosy szybciej i wydajniej - a jego 9-metrowy sznurek zapewnia pełną swobodę ruchów. "W ciągu ostatnich 20 lat pracowałem z wieloma suszarkami do włosów i zawsze wracam do tej pracy" - mówi Deedree Erlichman, stylista i właściciel Texture Salon & Spa w West Grove w Pensylwanii. "Ma ona mocny, ale cichy silnik z bardzo długim przewodem". Cena też jest świetna."